Użytkowników online: 11
kulinaria
« Powrót  

Aplefit - naturell polska sp. z o.o.

Opis:

odchudzanie czas zacząć

Osiągnięcie i utrzymanie prawidłowej wagi ciała dla wielu z nas stanowi poważny problem. Głodówki lub rygorystyczne diety nie dają oczekiwanego rezultatu lub jest on bardzo nietrwały, a za to często negatywnie odbijają się na naszym zdrowiu. Może warto podejść do problemu otyłości w sposób bardziej kompleksowy i sięgnąć do natury, która dysponuje całym bogactwem substancji regulujących pracę naszego organizmu.
Skuteczne odchudzanie wymaga pobudzenia procesów metabolicznych, czyli uruchomienia procesów spalania tkanki tłuszczowej, zaspokojenia uczucia głodu
 i ograniczenia ilości zjadanych pokarmów, a to wszystko zapewnia odpowiednio skomponowany preparat Aplefit firmy Naturell.
Aplefit zawiera substancje pochodzenia roślinnego takie jak: ocet winny jabłkowy, glukomannan - błonnik roślinny uzyskany z rośliny Amorphophallus konjac oraz jod pochodzący z glonu Laminaria. Te naturalne substancje wzajemnie uzupełniają swoje działanie i prowadzą do pobudzenia procesów metabolicznych, zmniejszenia wchłaniania cukrów i tłuszczów, a w rezultacie do utraty zbędnych kilogramów.
Osiągnięcie takiego efektu umożliwiają dobroczynne substancje zawarte w jabłkach,
a przechodzące w całości do octu jabłkowego. Regulują one trawienie, stymulują pracę nerek, dzięki czemu działają detoksykująco i oczyszczająco na nasz organizm. Ocet winny jabłkowy korzystnie wpływa również na przemiany zachodzące w skórze i podskórnej tkance tłuszczowej, stanowiąc uzupełnienie programu antycellulitowego. Działanie octu jabłkowego uzupełnia jod. Wpływa on w istotny sposób na pracę gruczołu tarczowego, a to właśnie hormony tarczycy odpowiedzialne są m.in. za regulację przemiany cukrów i tłuszczów, czyli za szybkość i skuteczność spalania kalorii.
 Bardzo istotnym elementem w walce z nadwagą jest błonnik, ponieważ reguluje on pracę przewodu pokarmowego, pobudza perystaltykę jelit, wpływa na procesy trawienia
 i przyswajania. Glukomannan pod wpływem wody pęcznieje w żołądku tworząc żel. Powiększa on bardzo znacznie swoją objętość i wypełnia żołądek, powodując powstanie uczucia sytości. Żel pokrywa również powierzchnię jelit ograniczając wchłanianie cukrów, tłuszczów i cholesterolu. Fakt ten pozwala osobom odchudzającym się efektywnie planować dietę, pozbyć się uczucia głodu, chęci podjadania i jednocześnie ograniczyć wchłanianie wysokokalorycznych substancji.

Skład:
Pojedyncza tabletka zawiera:
Ocet winny jabłkowy- 400mg,
Glukomannan- 100mg
(błonnik roślinny pozyskany z Amorphophallus konjac)
Jod – 50mcg
(glon Laminaria)

Działanie:
Aplefit pomaga osobom odchudzającym się planować dietę, pozbyć się uczucia głodu oraz zmniejszyć ochotę na podjadanie. Substancje zawarte w preparacie aktywują przemianę materii i dzięki temu przyspieszają spalanie tłuszczu i oczyszczają organizm. Umożliwia to szybkie pozbycie się tkanki tłuszczowej.

Wskazania:
Aplefit zalecany jest dla osób mających problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała, z nadwagą lub otyłością.

Dawkowanie: 1- 3 tabletek dziennie przed posiłkami, popijając szklanką wody.

Opakowanie: 100 tabletek.

Sugerowana cena detaliczna: 26,00 zł.

PREPARAT WSPOMAGAJĄCY ODCHUDZANIE

Dodaj przepis do ulubionych!
Drukuj przepis

trudność (stopień trudności): gwiazdki gwiazdki

Oceń przepis gwiazdki gwiazdki gwiazdki gwiazdki gwiazdki
Możesz ocenić ten przepis nie rejestrując się u nas!

Średnia ocena użytkowników: 3
Ilość ocen: 3

Wykonanie:


Kategorie do których ten przepis należy:

Dodaj komentarz:

Nick:

Komentarz:

Token:
Przepisz tekst z poniższego obrazka albo zarejestruj się w serwisie:
Jeśli chcesz dodać link do tego przepisu na swoją stronę, to wystarczy, że skopiujesz kod poniżej z pola tekstowego i wkleisz go na swoją stronę czy bloga:

Nagroda Wprost Nagroda PC WORLD COMPUTER