Użytkowników online: 32
kulinaria

» Fitness Tea - Zgodnie z rytmem dnia ...

  

Informacja Prasowa ZAS
Wrzesień 2007


FITNESS TEA
ZGODNIE Z RYTMEM DNIA !

Zbliżająca się jesień niesie ze sobą chłodne i deszczowe dni. Zaciągnięte chmurami niebo, zimne wieczory i ponure poranki nie zachęcają do jakiejkolwiek aktywności. Dlatego firma ZAS stworzyła Fitness Tea - wyjątkową mieszankę herbat, w której każdy znajdzie smak dla siebie.

Fitness Tea to zestaw znakomitych herbat przygotowanych specjalnie po to, by wspomóc nas w codziennych czynnościach. Wśród pieczołowicie dobranych kompozycji herbat, ziół i owoców znajdują się smaki doskonałe na każdy nastój i pogodę, które wprowadzą nas w dobry rytm każdego dnia. Mieszanki herbat Fitness Tea smakują wyśmienicie zaparzone prosto z torebki. Wzbogacone oryginalnymi przyprawami - rozgrzewającym kardamonem, pobudzającym zmysły, anyżem czy aromatyczny cynamonem pomogą przetrwać długie jesienno-zimowe wieczory.

Fitness Tea Active to znakomita mieszanka herbat czerwonej  i czarnej, z dodatkiem aromatu cytrusowego. Mocny, specyficzny smak ożywia i sprawia, że nawet jesienna słota za oknem nie jest w stanie zepsuć nam dnia. Fitness Tea Active jest także źródłem mikroelementów, które zapewnia czerwona herbata Pu–Erh. Dzięki herbacie czarnej, zawierającej fluor i witaminę C, mieszanka ma właściwości pobudzające, a cytrusowy aromat nadaje kompozycji niepowtarzalnego  smaku.  

 

 Fitness Tea Relax została przygotowana na bazie łagodnej zielonej herbaty z  nieznaczną domieszką lipy i melisy. Niezawodna po długim, stresującym dniu spędzonym w pracy lub szkole, wprawia w dobry nastrój, koi nerwy i uspokaja. Znakomicie dobrane składniki, takie jak lipa czy melisa posiadają właściwości uśmierzające stres i nasenne. Zielona herbata delikatnie pobudza i odpręża, poprawia także jasność umysłu i koncentrację. 

 Fitness Tea Smak Lata to ziołowa kompozycja złożona z kwiatu hibiskusa, dzikiej róży, mięty i korzenia lukrecji. Jej znakomity, owocowy smak przypomina nam radosne momenty wakacji, które spędziliśmy, wygrzewając się na piaszczystej plaży. Kwiat hibiskusa i mięta posiadają właściwości orzeźwiające, a owoce dzikiej róży są niezastąpionym źródłem witaminy C. Korzeń lukrecji sprawia, że kompozycja wyróżnia się unikalnym smakiem, który, nawet w ponure jesienne wieczory, pozwala nam delektować się smakiem słonecznego lata. 

Fitness Tea Magia Zimy – aromatyczna mieszanka owocowa o smaku malin i owoców dzikiej róży. Rozgrzewające właściwości malin oraz dodatek owocowego soku, sprawiają, że Fitness Tea Magia Zimy doskonale pobudza, znakomicie wzmacniając organizm w chwilach zmęczenia, czy znużenia. Jej zalety docenią zarówno osoby wracające do domu po długim spacerze jak również Ci wszyscy, którzy spędzili aktywny dzień na stoku narciarskim.    

 

Zestaw  Fitness Tea  zawiera 20 torebek w kopertach ( 4rodzaje  x 5 torebek).
Cena detaliczna: ok. 5 zł /opak
.

Producent:
ZAS-POL Sp. z o.o.
ul. Owalna 7a
02-467 Warszawa
tel. fax. (022) 862 32 50
www.zas-herbaty.com.pl

Dodatkowych informacji udziela:
Magda Tryboń
Cruso Public Relations
tel: 6 700 800; 618 66 80
kom.: 606 453 677
e-mail:
mtrybon@cruso.pl


Nagroda Wprost Nagroda PC WORLD COMPUTER