Użytkowników online: 43
kulinaria

» Mieszanka studencka nie tylko dla studenta ...

Marka Helio®, ekspert w świecie bakalii i suszonych owoców wprowadziła na rynek mieszankę studencką w poręcznej gramaturze 100 gram, doskonałą do bezpośredniego spożycia jak i do ciast, deserów oraz sałatek i musli.

Mieszanka Studencka Helio® to doskonały miks najwyższej jakości orzechów i rodzynek zebranych z najlepszych terenów na świecie. Nowy produkt Helio® zawiera w swym składzie: orzeszki arachidowe, orzeszki laskowe, orzechy nerkowca, migdały i rodzynki. 

Zdrowy i naturalnie słodki przysmak, doskonale sprawdzi się w pracy, w podróży, na uczelni i w szkole. Mieszanka różnorodnych orzechów i rodzynek to skarbnica witamin, minerałów i protein najwyżej jakości. Jest wyśmienitym i zdrowym zamiennikiem tuczących chipsów ziemniaczanych i batonów przegryzanych w ciągu dnia.

 

Mieszanka studencka Helio® zawiera m. in.: witaminy z grupy B oraz witaminę K, E i kwas foliowy, a także potas, wapń, cynk, miedź, selen, żelazo, magnez, fosfor. Migdały i orzechy zawierają dodatkowo kwas linolowy z grupy nienasyconych kwasów tłuszczowych typu omega–6 oraz kwas linolenowy  -  nienasycony kwas tłuszczowy typu omega-3, oba wyjątkowo cenne dla organizmu, a zwłaszcza osób pracujących umysłowo i uczących się. Godnym uwagi jest również fakt, że w przeciwieństwie do słodkich batonów, nie zawierają one cholesterolu.

Mieszanka studencka Helio® to produkt klasy Premium, pakowany do półprzezroczystych, kolorowych opakowań, przez które konsument ma możliwość oceny produktu pod względem wielkości, jakości jak i świeżości bakalii. Mieszanka studencka Helio® jest dostępna na rynku w opakowaniach 300 gramowych, jak i nowych opakowaniach o gramaturze 100 gram.

Charakterystyczne, mocno czerwone logo marki Helio® (w grece oznacza słońce, energię słońca) sprawi, że konsument z łatwością znajdzie produkt na półce sklepowej. Każdorazowo na opakowaniach producent umieszcza tabelę z wartością kaloryczna wyrobu, zawartością białka, węglowodanów i tłuszczu. Aby produkt zachował najwyższe walory smakowe najlepiej przechowywać  go w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych.
 
 Średnie ceny w sklepie:

 Mieszanka Studencka Helio Słoneczne Owoce® (100 gram): ok. 3 zł
 Mieszanka Studencka  Helio Słoneczne Owoce® (300 gram): ok. 7,50 zł

    Produkty dostępne w handlu tradycyjnym i nowoczesnym na terenie całego kraju.

    Więcej informacji o produktach szukaj na stronie:   www.helio.pl


Nagroda Wprost Nagroda PC WORLD COMPUTER