Użytkowników online: 10
kulinaria
Napisali o nas
Nagroda "Złota Strona Tygodnia"  tygodnika Wprost 06/06
  
 

Witryn z przepisami kulinarnymi jest w internecie mnóstwo.
Mimo to strona http://www.ksiazka-kucharska.pl ma szanse zaistnieć,
zwłaszcza dzięki rozbudowanemu działowi przepisów wegetariańskich.
Od innych serwisów odróżnia stronę także dział "Diety", omawiający nie tylko diety odchudzające, ale również te stosowane w różnych schorzeniach.
Pewien niedosyt wzbudza to, że dołączono tu jedynie przykładowe jadłospisy, mamy jednak nadzieję, że strona, która dopiero co zadebiutowała, stopniowo wypełni tę lukę.

Link http://zlotestrony.wprost.pl/strona_tygodnia/?zst=2006_6

 

 Recenzja strony na łamach dwutygodnika "Komputer Świat" - dział "Ciekawe Strony" 17/06

  
Jedna z niewielu stron, która oferuje za darmo przepisy kulinarne.
Docelowo autor zapowiada ponad 11 tysięcy przepisów kulinarnych i ponad półtora tysiąca receptur na doskonałe drinki. Przepisy podzielone są na kategorie. Dodatkowo po wybraniu jednej kategorii uzyskamy alfabetyczny podział na gatunki mięsa czy ryb. Doskonałym pomysłem jest zamieszczenie działu diety. Dzięki niemu zapoznamy się z ponad pięćdziesięcioma rodzajami diet nie tylko odchudzających ale również leczniczych. Autor nie zapomniał, o wegetarianach. Dla nich przygotował duży dział zawierający przepisy na potrawy bezmięsne.
Jeśli planujemy zaskoczyć naszych znajomych wyrafinowaną potrawą lub eksperymentować w kuchni, to z pewnością ten serwis nam to ułatwi.

Nagroda "Witryna Dnia" PC WORLD KOMPUTER Online.

 

 

 Tym razem coś dla smakoszy i amatorów gotowania.

Na łamach witryny znajdziecie setki przepisów kulinarnych, zarówno z kraju, jak i ze świata - obecnie jest ich niemal trzy tysiące. Zasoby serwisu obejmują również informacje na temat rozmaitych diet i zdrowego żywienia w ogóle. Jest tu również dział poświęcony żywieniu dzieci w pierwszych miesiącach ich życia. Udostępnione na stronie przepisy pogrupowano alfabetycznie, według rodzajów potraw i ich pochodzenia. Jeśli poszukujecie konkretnego przepisu możecie też skorzystać z mechanizmu wyszukiwawczego udostępnionego na stronie.

Link: http://www.pcworld.pl/witryna/1735/Ksiazka.kucharska.Online.html


Nagroda Wprost Nagroda PC WORLD COMPUTER